Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek Neyin Habercisidir🐱

bolw@bc@

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada kedi görmek, rüya sahibinin evladı olacağına yani bir süre sonunda çocuğunu kucağına alacağını işaret eder. Şayet rüya sahibinin cinsiyeti kadın ise, çevresindeki bir takım çekemeyen insanların yönlendirmesi yüzünden eşi ile münakaşa yaşayabileceği olasılığını yansıtır. Rüyada kedi görmek bazı kaynaklara göre, çevresindekiler tarafından haz edilmeyen ahmak kişilikleri simgelemektedir. Bu kişiler hiçbir zaman hiç kimseye güven sağlamayacağı gibi yeri geldiğinde zararı da dokunabilmektedir. Rüyada kedi yavrusu görmek de oldukça sık rastlanan rüya yorumları arasında başı çeker. Kedi yavrusu görmek bireysel hataların sonucunda karşılaşılacak olası sıkıntıları temsil eder.

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir

Rüyada kedi görmek her ne kadar birçok anlamda yorumlanıyor olsa da bilinen ve genelde kabul gören bazı anlamları klişe olmuştur. Aile içinde gelişebilecek bir sıkıntıya, karşılaşılabilecek olumsuz bir takım olayların yaşanmasına ve bu olaylar karşısında can sıkıcı süreçlerin oluşmasına yorumlanmaktadır. İki yüzlülük, sinsilik, kurnazlık ve benzeri davranışlar bu eylem içerinde gösterilebilmektedir. Düşük oranda da olsa bazı yorumculara göre anne tarafından rüyada kedi görmek çocuğun okul süreçleri ile ilgili yaşanacak olayları işaret etmektedir.

Rüyada yavru kedi görmek ne anlama gelir

Rüyada yavru kedi yani diğer bir deyişle kedi yavrusu görmek, mevcuttaki sıkıntılardan ev halkının kurtulması ve feraha ermesi anlamına gelmektedir. Yavru kedi neşeye, sevince, mutluluğa alamet edilmektedir. Hane içinde yaşanabilecek keyifli zamanların geçirildiği hatta bunun alınacak olan bir haberle taçlanması da yorumlar arasında yerini almaktadır. Kısmet olarak nitelendirilen yavru kedi görmek beşeri yani toplum arasındaki ilişkilerin rüya sahibi açısından kuvvetli olacağını da tasvir eder. Güzel anlamlar taşımakla birlikte insan gönlünü ferahlatan huzura kavuşturan ve aynı zamanda heyecanlandıran duygular da beraberinde getirir.

rüyada kedi sevmek ne demektir, ne anlama gelir
rüyada kedi sevmek ne demektir, ne anlama gelir

Beyaz yavru kedi görmek; kişinin kısa vadede evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına işaret ederken, siyah yavru kedi görmek, hayırlı bir işe vesile olup tanışma faslını da beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda aile içinde saygınlık kazanmaya ve söz sahibi olmaya da yorumlanmaktadır.

Siyah yavru kedi görmek, kötücül olaylardan ve insanlardan uzak durmak onların zararlarına karşı korunmaktır. Aynı zamanda varsa borçlardan kurtulup ferah bir döneme girmeye işaret edilebilir.

Kilolu, şişman kedi görmek, saygınlık ve gelecek anlamı taşımaktadır. Rüyayı gören kişi saygın bir kişiliğe bürünerek çevresi tarafından taktir edilecektir. Bu rüyada iyi şeylerin olacağına dair bir işarettir.

Vahşi kedi görmek, zeki insanlarla irtibat kurulacağı ve onlardan akıl alınacağını simgelemektedir. Çevresinde yakınlaşacak olan bir takım kişilerin bazı konularda vesile olarak bir kapı açılmasını sağlayacağı anlamı da düşünülebilir.

Tüylü kedi görmek ise, çok mutlu olunacağı anlamına gelir. Özellikle tüylü kedi sevmek ilgili rüya sahibinin önceden karşılaşmadığı şekilde mutlulukla tanışacağı ve varsa kırgınlıkların barışa döneceği anlamında gelir.

Rüyada kedi sevmek ne demektir, ne anlama gelir

Rüyada kedi sevmek, bereket ve mutluluğa aynı zamanda aile içinde gerçekleşecek olan saadete yorumlanmaktadır. Evliler için eş anlamında olan bu mutluluk çocuklu ebeveynlerde hayırlı bir evlat olacağı yönündedir. Kedi sevmek her iki manada da hayırlı bir durum olarak görülse de tek anlamı buna yorulmaz. Aynı zamanda maddiyat olarak da ölçümlenmektedir. Kişi bir işte çalışıyorsa başarılı bir döneme gireceği ve işverenleri tarafından taktir edileceği yorumlanır.  Taktir görülmesinin yanı sıra para anlamında da getirisi olabileceği söylenebilir.

Rüyada kedi görmek ve kedi sevmek genel anlamda güzel şeylerin olacağına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi mutlu bir süreç geçireceğini düşünebilir. Kısmet anlamında gelen yavru kedi görmek ve sevmek de yine çok anlamlı bir rüyadır. Kedilerin birçok çeşidini ve renklisini görüyor olabilirsiniz. Genel anlamları iyiye işarettir ve diyanet tarafında da benzer yorumlar yapılabilmektedir. Rüya olarak tabirlensede en azından yılan gibi hayra yorulmayan bir rüya görmediğiniz için mutlu olabilirsiniz…

Rüyanı bizimle paylaş ücretsiz yorumlayıp sana gönderelim…

Bolwebce

Bolwebce uzun yıllardır siz değerli ziyaretçilerimize çeşitli ve popüler konularda ücretsiz bilgi aktarımı sağlamaktadır. Aklınıza takılan tüm soruları yorumlar alanından bizimle veya diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede bilgi paylaşınca çoğalır ve bu sürece sizlerde katkı sağlamış olursunuz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu